Дякуємо Програмі «U-LEAD з Європою» та Міжнародному благодійному фонду «Карітас України»

Дата: 28.06.2020 15:59

Уміння продовжити життя – це, насамперед, уміння не скоротити його.

Кожна людина повинна розуміти: єдиний спосіб убезпечити себе і своїх близьких від інфікування новим коронавірусом - суворо дотримуватись правил карантину та необхiдних обмежень!  І дуже добре коли у боротьбі з COVID-19 є  підтримка громади  зовні.  Прибужанівська сільська рада  отримала другу «Скриньку здоровя».

В рамках проекту “Підтримка об’єднаних громад в боротьбі з пандемією  COVID-19    за фінансової підтримки Програми «U-LEAD з Європою» Карітас України передав у сільську раду 335  багаторазових масок для працівників рад. Ці маски було вироблено 11 виробниками, які розташовані в ОТГ по всій Україні. Разом з масками  отримали  одноразові рукавички.

Дякуємо  Програмі  «U-LEAD  з Європою» та Міжнародному   благодійному  фонду «Карітас України» за надану  допомогу.