Щиро вітаю Вас із Днем Конституції України!

Дата: 27.06.2020 15:49

Шановні жителі Прибужанівської громади!

Щиро вітаю Вас із Днем Конституції України!
Прийняття  Основного  Закону  ознаменувало  фундаментальне закріплення  нашої  незалежності,  навіки закарбувало  волю українського народу  жити  у  власній  суверенній,  соборній д ержаві. Конституція наголошує  на  абсолютній  цінності людини,  її життя  і  здоров’я,  честі  й гідності,  недоторканності  та  безпеці.

Основний  Закон  є  визначальним  чинником  забезпечення  державного суверенітету  України,  консолідації  суспільства,  створення  належних умов  для самореалізації  особистості.  Нехай демократичні  засади,  що були  закріплені  цим  надзвичайно  важливим документом,  стануть реаліями  нашого  сьогодення.
Знаючи  трьохстолітню  конституційну  традицію  свого народу,  всі  ми повинні  пам’ятати,  що держава  – це  не  лише чиновники  і  депутати, держава  – це  весь  народ.  І  від  щоденних  дій кожного  з  усіх  нас залежить  успіх  у  побудові  успішної  громади,  успішної країни,  якою пишатимуться  наші  діти  та  онуки.

Від  усього  депутатського  корпусу   сільської ради,  її виконавчого комітету,  бажаю  кожній  родині  міцного  здоров’я,  добробуту  і  затишку. Нехай  злагода,  мир  та  добро  панують  у  серцях  кожного,  а  в  душі міцніє  почуття  гордості  за  нашу  Батьківщину!
Зі  святом  вас,  з Днем  Конституції  України!

З повагою,  сільський голова  ОлександрТараненко