Прохання про дотримання карантинних заходів

Дата: 26.06.2020 14:45

Шановні мешканці Прибужанівської громади

Звертаюсь до Вас з проханням про дотримання карантинних заходів, особливо в святкові дні.

Це необхідно в зв’язку з збільшенням випадків захворювання на COVID-19 на території України.

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 17 червня 2020 року № 500 «Про внесення змін до деяких актів Кабінету Міністрів України» карантинні правила складаються з заборон, до яких входить проведення масових (культурних, розважальних, спортивних,  соціальних, релігійних, рекламних та інших) заходів за участю більше однієї особи на 5 кв. метрів площі будівлі або території, де проводиться захід.

Елементарні правила гігієни можуть врятувати Ваше життя, ретельно мийте руки, дотримуйтесь дистанції в чергах та уникайте великого скупчення людей, також не забувайте про захисну маску.

Від кожного з нас залежить швидкість розповсюдження вірусу,  а відтак – здоров’я багатьох людей. Зрозумійте: жорсткі заходи потрібні для зменшення пікових навантажень на систему охорони здоров’я. Не змушуйте лікарів падати на робочих місцях від утоми аби вирішувати, кого з пацієнтів рятувати.

З повагою,  сільський голова Олександр Тараненко.