Перереєстрація громадян, які перебувають на квартирному обліку

Дата: 24.06.2020 09:40

Повідомляємо, що згідно з пунктом 25 Правил обліку громадян, які потребують поліпшення житлових умов і надання їм жилих приміщень в Українській РСР, затверджених постановою ради Міністрів Української РСР і Української республіканської ради професійних спілок від 11.12.84 № 470 щорічно з 1 жовтня по 31 грудня проводиться перереєстрація громадян, які перебувають на квартирному обліку за місцем проживання у виконавчому комітеті Прибужанівської  сільської ради.

Міністерством регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України прийнято наказ від 17.05.2011 року      № 47 «Про затвердження Форми подання інформації до Єдиного державного реєстру громадян, які потребують поліпшення житлових умов» (зареєстровано в Міністерстві юстиції України 06.06.2011р. за № 669/19407) та передбачена форма подання інформації про громадян, які перебувають на квартирному обліку. Дані, отримані від громадян в процесі перереєстрації, стануть основою для формування Єдиного державного реєстру громадян, які потребують поліпшення житлових умов та будуть сприяти налагоджуванню чіткого і прозорого обліку таких громадян.

Перереєстрація осіб, що перебувають на квартирному обліку у виконавчому комітеті Прибужанівської  сільської ради, здійснюється до 01 лютого 2020 року на підставі особисто наданих громадянами таких документів:

• Довідки про склад сім’ї та реєстрацію;
  • Ксерокопії свідоцтва про шлюб/розірвання шлюбу та народження дітей (за наявності змін з останньої перереєстрації);
  • Ксерокопії ідентифікаційних кодів усіх членів сім’ї (за наявності)
  • Ксерокопії паспортів усіх дорослих членів сім’ї;
  • документів, що підтверджують право на пільги (при наявності оригіналу);
  • Інформаційної довідки з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно та Реєстру прав власності на нерухоме майно, Державного реєстру іпотеки, Єдиного реєстру заборон відчуження об’єктів нерухомого майна щодо суб’єкта;

Прийом документів проводиться щодня в Прибужанівській  сільській раді

Дні прийому (крім вихідних та святкових днів):

понеділок - четвер з 8.00 до 17.00,

п’ятниця з 8.00 до 15.00,

перерва з 12.00 до 12.45

Громадяни, які, станом на 28.07.2020 р., не пройдуть перереєстрацію квартирного обліку, до Єдиного державного реєстру внесені не будуть, та відповідно до Житлового Кодексу України, не вважатимуться такими, що потребують покращення житлових умов, тому будуть зняті з квартирного обліку. Списки осіб, які не пройшли перереєстрацію знаходяться у депутатів виконавчого комітуту та в старостинських округах.