Чорнобиль… Слово це стало символом горя і страждання, покинутих домівок

Дата: 26.04.2020 12:08

Чорнобиль… Слово це стало символом горя і страждання, покинутих домівок.

Минуло 34 роки від того дня, коли Україну спіткала страшна трагедія – техногенно-екологічна катастрофа, спричинена вибухом реактора четвертого енергоблоку Чорнобильської атомної електростанції, яка нанесла непоправної шкоди довкіллю та здоров’ю людей. Якби не подвиг простих людей, які ризикуючи власним життям і здоров’ям, врятували нас від подальшого поширення радіації, то важко навіть спрогнозувати повні масштаби трагедії не лише для України, а й всього світу.

Шановні ліквідатори аварії на Чорнобильській АЕС!

Ми низько схиляємо голови перед Вами і з особливим почуттям вшановуємо  кожного з вас. Велика вам подяка і низький доземний уклін за відвагу, патріотизм і мужній вчинок, який врятував людство у квітні 1986 року.

Хай залишиться у минулому й ніколи не повториться жах чорнобильської катастрофи, а пам’ять про ті події навчить нас цінувати мир і спокій.

Бажаю кожному з вас, шановні ліквідатори, міцного здоров’я, благополуччя і достатку у родинах, довгих та щасливих років життя.

З повагою,  Прибужанівський сільський голова   Олександр Тараненко