Заходи по попередженню поширення вірусної хвороби COVID-19

Дата: 17.04.2020 10:39

Китайський коронавірус – нова небезпечна хвороба, епідемія якої загрожує світу.

У зв’язку з виявленням випадку захворювання на коронавірусну інфекцію COVID-19 на території Прибужанівської сільської ради Вознесенського району,  за розпорядженням сільського голови,  проведено ряд   ряд заходів  по  попередженню    поширення вірусної хвороби COVID-19.

На виїзді із села Прибужани в напрямку села Яструбинове встановлено дезинфікуючий бар’єр для знезараження автотранспортних засобів, проведено перекриття ґрунтових доріг до сіл Новокантакузовка та Козубівка  Доманівського району,   проведено  дезінфекцію об’єктів  дорожньої інфраструктури села,  магазинів,  автобусних зупинок  та об’єктів соціальної сфери.  Придбано і передано на старостинські округи  дезінфікуючий засіб,  ренцеві оприскувачі  ОГ-101-01 «ЛЕМІРА»,  костюми робочі захисні, окуляри, рукавиці гумові,  маски індивідуальні.  Проводиться роз’яснювальна робота з мешканцями громади.

На  16.04.2020 року  нових випадків  захворювання  на коронавірусну інфекцію COVID-19 на території Прибужанівської сільської                                         не зареєстровано.

Шановні громадяни! Не будьте байдужими до власної безпеки, дотримуйтесь правил карантину, залишайтесь вдома!