Безкоштовні освітні проєкти для підлітків, вчителів та директорів

Дата: 06.02.2020 13:21

Безкоштовні освітні проєкти для підлітків, вчителів та директорів

Посилка успіхуZero Waste SchoolШкола успіхуОбрії майбутнього

Посилка успіху

Тренінг для вчителів фізичної культури, який навчить ефективно викладати та допоможе залучити учнів до активного способу життя.

Участь безкоштовна на конкурсній основі

На 3-денному тренінгу вчителі навчаться новітнім методикам викладання, дізнаються про нові види спорту, здоровий спосіб життя, правильне харчування, поділяться досвідом з колегами. Спікери надихнуть учасників на нові виклики, розкажуть про свій шлях до здорового способу життя та цінності і правила, якими керуються у житті. Випускники проєкту стануть частиною спільноти, яка завжди готова вислухати та підтримати як на проєкті, так і під час локального заходу.

Обов’язкова умова участі – проведення спартакіади з освітньою і спортивною програмою для учнів своєї школи. Після цього учасники отримають спортивний інвентар для своєї школи.

Час проведення: квітень 2020.

Місце проведення: Київ.

Долучайтесь до спільноти – заповнюйте анкету до 16 лютого на my.klitschkofoundation.org.

Zero Waste School

Триденний проєкт для учнів, вчителів та директорів, покликаний запровадити культуру сортування відходів у школах та громадах.

Участь безкоштовна на конкурсній основі

На 3-денному тренінгу команди навчаться сортувати і дізнаються, як стати екодружніми. Спікери поділяться власними історіями та надихнуть на зміни в громаді, а ментори, які вже брали участь у проєкті, стануть підтримкою і розкажуть про свій досвід проведення локальних проєктів.

Обов’язкова умова участі – проведення локального екопроєкту, на якому команди поділяться знаннями з громадами.

Для участі школа має сформувати команду (директор, вчитель і два учні – 1 хлопець і одна дівчина 9-10 класів).

Дати проведення проєкту: три заїзди у березні-квітні. Кожна команда дізнається свої дати заїзду через email-розсилку.

Місце проведення: Київ.

Долучайтесь до спільноти – заповнюйте анкету до 21 лютого на my.klitschkofoundation.org.

Школа успіху

Літній освітній проєкт для підлітків. На проєкті кожен учасник дізнається про проєктний менеджмент, тайм-менеджмент, критичне мислення, ораторське мистецтво, фактчекінг, комунікації, роботу в команді, підприємництво та вибір професії.

Участь у проєкті безкоштовна на конкурсній основі

Запрошені спікери поділяться своєю історією досягнень і поразок, розкажуть про цінності і правила, якими керуються у житті та надихнуть на зміни. А учасники, які за 10 днів проєкту стають справжньою родиною,  підтримають під час проведення власного локального проєкту. Крім того, учасники матимуть змогу потрапити на екскурсії до українських компаній, щоб побачити їхню роботу зсередини, відвідаємо театри та музеї.

Обов’язкова умова участі – проведення власного локального освітнього проєкту, на якому учасник поділиться отриманими знаннями з однолітками.

Дати заїзду дівчат: 02.07 - 11.07

Дати заїзду хлопців: 14.07 - 23.07

Час проведення локального проєкту: осінь 2020

Долучайтесь до спільноти «Школи успіху» – заповнюйте анкету до 16 лютого на my.klitschkofoundation.org.

Обрії майбутнього

Філософський триденний семінар для підлітків, який допоможе навчитись критично мислити, сформувати цілі на майбутнє та визначити свій життєвий шлях.

Участь у проєкті безкоштовна на конкурсній основі

Семінар проходить у вигляді діалогу. Діалог — це не розмова лише двох, як прийнято вважати, а бесіда багатьох людей з питаннями і відповідями. Модератори ставлять запитання, а учасники/ці за 2 хвилини діляться своїми думками. Мета діалогу, на відміну від дискусії, не переконати всіх в своїй правоті і сформувати єдине правильне рішення, а разом віднайти приховані сенси, які не були очевидними під час першого прочитання текстів.

Запрошені спікери/ки розкажуть про цінності і правила, якими керуються у житті. Учасник знайде однодумців з усіх куточків України, які будуть підтримувати на проєкті і під час твого власного локального заходу.

Обов’язкова умова участі – проведення локального освітнього проєкту, на якому учасник поділиться отриманими знаннями з однолітками та спробує себе у проєктному менеджменті і комунікаціях.

Дати проведення проєкту: 29-31 березня.

Місце проведення: Київ.

Час проведення локального проєкту: весна 2020.

Долучайтесь до спільноти «Обріїв майбутнього» – заповнюйте анкету до 24 лютого на my.klitschkofoundation.org.

Більше деталей читай на сайті: https://www.klitschkofoundation.org/projects/

Є питання? Пишіть на пошту i.yefimenko@klitschkofoundation.org або телефонуй +380444928005.