Проведення господарських заходів в лісах

Дата: 28.01.2020 10:27

Проведення господарських заходів в лісах

У зв’язку з пріоритетною увагою суспільства до проблем охорони, раціонального використання лісових ресурсів і збереження довкілля, з метою недопущення викривлення враження громадськості щодо діяльності лісогосподарської галузі, державне підприємство «Вознесенське лісове господарство» надає анонс - інформацію про місця запланованих лісогосподарських заходів в січні - грудні поточного року, на території ОТГ:

- Яструбинівська сільська рада - урочище «Яструбинове» (квартал 42,45).

Дані ділянки лісу на території ОТГ потребують невідкладних лісогосподарських заходів, так як в ній виявлені осередки шкідників чи хвороб лісу. Рішення щодо доцільності і необхідності проведення рубок на території лісових масивів району приймається компетентною комісією, до складу якої входять спеціалісти всеукраїнського об єднання «Укрдержліспроект», регіональної служби лісозахисту, обласного управління лісового та мисливського господарства, спеціалістів лісгоспу, за погодженням з обласним управлінням екології та природних ресурсів обласної адміністрації.

Таким чином, перед призначенням ділянки в відповідну рубку, вона проходить детальне обстеження, враховуються всі позитивні зміни, що відбудуться після проведення заходу, та негативні наслідки, що можуть мати місце у разі бездіяльності лісогосподарського підприємства, навіть таких як загибель насадження та загроза в пошкодженні чи ослабленні сусідніх ділянок лісу, через розповсюдження осередків шкідників чи хвороб лісу.

Враховуючи вище сказане, ДП «Вознесенське лісове господарство» просить розглянути дане звернення на нараді ОТГ, по можливості надати пропозиції щодо способів висвітлення роботи лісгоспу серед громадськості, Можливої взаємодії з населенням, з метою попередження незаконних рубок лісу.

Директор ДП "Вознесенське ЛГ"                                               О.О.Чикачов