Дата: 09.12.2019 14:42

Шановні мешканці села Прибужани!

Повідомляємо, що з 13 грудня 2019 року по 11 січня 2020 року будуть проведені громадські обговорення містобудівної документації на місцевому рівні, а саме:  генерального плану села Прибужани Вознесенського району Миколаївської області (у складі якого передбачається зонування території села та детальний план території площею 2 га по вул. Нова), відповідно до частини третьої статті 21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності».

Повідомляємо, що 24 грудня 2019 року з 10 години 00 хвилин до 11 години 00 хвилин буде проведена презентація  містобудівної документації на місцевому рівні на підставі рішення Прибужанівської сільської ради Вознесенського району Миколаївської області від 13.06.2019 року №9.

Генеральний план поєднаний з планом зонування території населеного пункту

Прибужани розроблений з метою:

• обґрунтування довгострокової стратегії планування і забудови територій

села Прибужани;

• визначення принципів і напрямків планувальної організації та функціонального призначення територій;
  • підготовка пропозиції щодо удосконалення системи громадського обслуговування населення, організації вулично-дорожньої та транспортної мережі, інженерного обладнання, інженерної підготовки і благоустрою, цивільного захисту території та населення від небезпечних природних і техногенних процесів, охорони навколишнього природного середовища, охорони та збереження культурної спадщини.

Замовник генерального плану – Прибужанівська сільська рада, виконавець – ТОВ «Проектне бюро «Базис».

Місце проведення громадських слухань с. Прибужани, вул. Одеська, 18 (приміщення сільської ради) о 10 годині 00 хвилин.

Пропозиції  громадськості  подаються в письмовій  формі (згідно п. 7 Постанови КМУ від 25.05.2011 р. №555 «Про  затвердження  Порядку проведення  громадських  слухань щодо  врахування  громадських інтересів під час розроблення  проектів  містобудівної  документації  на  місцевому рівні») до Прибужанівської сільської ради.

Пропозиції громадськості подаються обґрунтованими, з  посиланням  на  положення  відповідних законодавчих та  інших нормативно-правових актів, державних стандартів, норм і правил.

Запрошуємо всіх небайдужих громадян прийняти безпосередню участь в розгляді містобудівної документації села Прибужани.

Відповідальний: Мирослава Зайва

e-mail: mirazayva@gmail.com