Шановні працівники органів місцевого самоврядування, депутати місцевих рад усіх рівнів, активісти Прибужанівської громади!

Дата: 07.12.2019 09:16

Щиро вітаю Вас з професійним святом — Днем місцевого самоврядування в Україні!

Цей день стоїть в ряду дат пов’язаних із здобуттям Україною незалежності і розбудовою власної державності та демократії. Він об’єднав людей активної життєвої позиції, лідерів територіальних громад, організаторів втілення в життя їх волі.
Реалії сьогодення ставлять перед нами завдання – спільними зусиллями побудувати Українську державу європейського зразка. Країна поруч з економічними реформами потребує і подальшого розвитку органів місцевого самоврядування. За такими змінами — майбутнє держави. Тому й надалі залишаються актуальними питання вдосконалення та розширення повноважень самоврядних органів.

Від щирого серця, дорогі друзі і соратники, прийміть  запевнення у повазі і вдячності за вашу нелегку, часто невдячну, але таку потрібну суспільству діяльність, патріотизм і відданість інтересам громади.

Щастя вам і здоров’я, добра і сімейного благополуччя, радості від світлої долі ваших дітей і онуків, здійснення задумів і планів задля загального  гаразду!

Олександр  ТАРАНЕНКО