Чисте довкілля – чисте сумління!

Дата: 28.11.2019 11:11

Чисте довкілля – чисте сумління!

Ще з початку літа громадська організація "Серце Активної Молоді" почала впроваджувати проект "Чисте довкілля - чисте сумління"!

За цей час було проведено:

- Еко-ямарки в 6 найбільших селах Прибужанівської громади, у яких узяли участь 170 жителів. Завдяки учасникам було виявлено та сфотографовано більше 100 локацій, стихійних звалищ та створено екологічні карти найзабрудненіших територій.

- Безкоштовні тренінги на тему: «Сортування від А до Я», у яких узяли участь 80 чоловік.

- Флешмоб по прибиранню забруднених локацій, до якого долучилося 89 жителів громади з чотирьох сіл та селищ (Дмитрівка, Яструбинове, Прибужани та Новосілка). Зібрано більше 60 мішків вторинної сировини. За підсумками активісти отримали для шкіл та садочків контейнери для сортування та обладнання для облаштування майданчиків для збору, пунктів прийому сортованого сміття.

Далі після закінчення проекту всі села, у яких облаштовані майданчики та пункти прийому матимуть змогу продавати сортоване сміття, тим самим не тільки покращивши екологічний стан населених пунктів, а й матеріально-технічну базу сортувальних пунктів.

Таким чином ми досягли основної мети нашого проекту, а саме: залучення жителів до спільного прибирання та сортування сміття через проведення безкоштовних навчальних тренінгів, створення умов для збору та продажу сортованого сміття для покращення матеріальної бази населених пунктів громади.

Дякуємо за підтримку та співфінансування Прибужанівську сільську раду!

Окремо дякуємо тренеру Анні Ганжул, усім активним жителям, молодіжній раді, старостам, працівникам освіти та культури.

Також дякуємо Roxer studio (Сергій Потушинський та Роман Бебінов) за якісну зйомку та монтаж!

Це все стало можливим тільки завдяки спільній праці!

Проект "Чисте довкілля - чисте сумління" впроваджувався ГО "Серце Активної Молоді" за підтримки БФ "LASKA" в рамках Програми "Децентралізація приносить кращі результати та ефективність"[#DOBRE](https://www.facebook.com/hashtag/dobre…), що виконується міжнародною організацією Глобал Ком'юнітіз (Global Communities) та фінансується Агенством США з міжнародного розвитку (USAID).

Зміст цього матеріалу є одноособовою відповідальністю ГО «Серце Активної Молоді» і за жодних обставин не може вважатися таким, що відображає позицію USAID.