Презентація результатів акції «Секретний агент» перед керівництвом Прибужанівської громади

Дата: 06.11.2019 15:21

5 листопада 2019 року в сесійній залі Прибужанівської сільської ради, відбулася зустріч на якій були присутні голова Прибужанівської сільської ради Тараненко Олександр Анатолійович, головний спеціаліст відділу освіти молоді та спорту Прибужанівської сільської ради Кравченко Андрій Вікторович , представник Благодійного Фонду «ЛАСКА» Анна Ганжул,  голова молодіжної ради Руслан Присяжнюк та члени молодіжної ради.

На зустрічі голова молодіжної ради Руслан презентував результати акції «Секретний агент» з погляду самих «секретних агентів».

Послуги, які Досліджували та аналізували:

1) Довідка про склад сім’ї - 2 анкети

2) Отримання інформації про кадастровий номер ділянки – 2 анкети

3) Водопостачання – 3 анкети

Сама акція представляла собою оцінки роботи надання послуг  в цілому -  починаючи  від швидкості отримання послуги, графіку роботи організації (чи відповідає даний графік самої роботи персоналу), як обладнане приміщення, де люди очікують на послугу  та навіть розміщення вхідних дверей і пандуси при вході для людей з обмеженими можливостями.

Для проведення акції було запрошено представників Молодіжної громадської ради Прибужанівської ОТГ на навчання, яке відбулось в м. Миколаєві 17.06.2019 та озвучено в 2-тижневий термін визначитись з 3 послугами, які будуть досліджуватись, і до кінця липня провести акцію.

Після навчання учасникам було надіслано анкету для проведення акції.

Проблеми, з якими зіткнулись при дослідженні було те, що люди боялись вказувати свої прізвища, зголошуватись на проведення акції та брати в ній участь.

За результатами акції та напрацьованих пропозицій було прийнято рішення про наступні зміни:

1. Відкоригувати графік роботи КП «Нептун» по водопостачанню;

2. Розмістити таблички  вказівників на туалет;

3. Проаналізувати всі стенди про надання послуг;

4. Встановити скриньку для пропозицій наданих послуг;

Взагалі вся акція була супроводжена гарним настроєм  « таємних агентів» та чудовими результатами в анкетуванні споживачів – «таємних агентів».