Прибужанівська ОТГ зустрічала Шевченківців.
Прибужанівська ОТГ зустрічала Шевченківців.
2 жовтня 2019 р. в рамках навчального туру, організованого за підтримки Програми DOBRE, до ПрибужанівськоїОТГ завітали колеги з Шевченківської громади. Гостей зустріли короваєм та щирими привітаннями.
Зустріч розпочалася з презентації громади: створення, населення, інфраструктура, бюджет громади та проектна діяльність. Особливу увагу відвели співпраці з Програмою DOBRE.
Далі гості відвідали два Будинки культури на базі яких створено центри дозвілля(всього створено шість), майданчик з ворткауту та дитячу ігрову кімнату. Усього за роки співпраці з Програмою DOBRE, за її фінансової підтримки, у Прибужанівській ОТГ успішно реалізовано сім проектів різного напрямку. Також колеги із Шевченківької громади ознайомилися з роботою Молодіжної ради та ГО «САМ».