Новосілка відсвяткувала «День села»

Дата: 15.10.2019 13:15

Новосілка відсвяткувала

«День села»

«МОЄ РІДНЕ СЕЛО»

День села, це особливе свято, це повага до місця свого проживання, до працьовитих людей. В цей день збирається вся велика родина біля будинку культури. Свято  розпочалось  в  будинку культури, де розмістилися виставки наших господинь, вишиті гарні картини, рушники, в’язані роботи,все було дуже гарне. Для дітей запросили ігрові атракціони, діти охоче розважалися. Дуже велика та гарна ярмарка була представлена жителями села вздовж дороги до будинку культури, де господині приготували  різні  смаколики . Радо зустрічала  гостей, які прибули на наше свято в.о. старости Зінаїда Олексіївна Фріцлер.

З привітальним словом до жителів села звернувся сільський голова Тараненко Олександр Анатолійович, а також в.о. старости З.О.Фріцлер.

Гарний концерт підготували працівники будинку культури, школи, дитячого садочка, а також  участь взяла у концерті  директор Тімірязевского СБК. в.о.старости Зінаїда Олексіївна привітала жителів Новосілки з Днем села та вручила  грамоти і  подарунки, самому меншому жителю  села Баранову Артему  Олександровичу,а також привітали самих старших  жителів  села Тімофеєву Олександру 97 років, Демченко Миколу Григоровича 93 роки, Козубова Олексія Степановича-91 рік, Біленко Марію Романівну -92 роки, Лобачову  Людмилу  Іванівну -91 рік, Єргій Івана Ілліча-91 рік. А також фермерів  та одноосібників, Плюхова Ю.А , Собко Г.С, Чокова Н.М, Тімофеева. А.Ф, Котрус А.М, Зебницького В.І ., Ємчик. О.С, Ємчик С.С, Орел. Є.І, Кучер І.О, Фріцлер. О.О, Шмагель. В.П, Гордієвський В.М.

Підприємців: Костюк.І.С , Колос.О.М, Матусаренко.В.

Працівників громади ,які допомагали; Зайчук Г.В, Кабанова Н.А, Малиш Н.О, Соковський І.С, Кіряков І.С, Коренная О.А.

Господинь ,які підготували виставку;

Василіна Г.С, Колос.Т.І, Милаєва О.І, Городня Л.І, Тимчук Н.М.

А також привітали всі колективи села ,які приклали багато  зусиль до свята. Новосілківська ЗОШ, Новосілківський ДНЗ, Укрпошта, ФАП, будинок культури.

Не забувають і наших ювілярів поздоровити грамотами та подарункам,

Городній О.Т, Сазанська Л.П, Юрій В.М,Нагайчук М.Д, Лховенк О.Ф, Чаплінський М.С., Емельяненко В.О.

В цей день привітали іменинницю  Лисенко Ніну Михайлівну,якій в цей день виповнилося 83 роки.

Чудовий настрій всім присутнім дарували учасники художньої самодіяльності, бурхливими оплесками та оваціями  зустрічали  глядачі наймолодших учасників, вихованців дитячого садочка « Сонечко».

Веселими танцями та піснями  радували присутніх учні Новосілківської ЗОШ, Семчев Р, Андрющенко М, Філіпчук. Д, Марченко С, Хаєцький. К, Дужих. М, Арндт.І, Баранова.Д, Баран.С, Галактіонова.В, Кірякова. А, Долженкова М, Гордієвська .Є, сім’я Хаєцьких Н.І. та Юрій Миколайович,директор Тімірязевського будинку культури Анточі Л.В., про  веселу атмосферу на початку концерту піклувалися ведучі : Чорна Фаїна Петрівна  та Базь Ірина Іванівна. Багато зусиль до свята приклали Малиш К.О, бібліотекар  Дужих О.В.,  учасники художньої самодіяльності, директор будинку культури Хаєцька Н.І, худ. кер. Андрющенко О.А, Марченко С.В, Арндт І.В, Тофанюк Т.М, Стародубова О.В.

Всіх нагородили грамотами за активну участь  на святі.

Після Гарного концерту в. о. староста запросила всіх на смачну юшку та козацький куліш,який всім дуже сподобався розпочалась дзвінка музика до пізнього вечора святкували День села.

.