Молодіжна громадська організація "САМ" впроваджує новий проект

Дата: 04.08.2019 19:29

Зробимо громаду чистішою!

Громадська організація «СЕРЦЕ АКТИВНОЇ МОЛОДІ» розпочинає впроваджувати проект «Чисте довкілля – чисте сумління»

Проект передбачає залучення жителів громади до спільного прибирання, компостування та сортування сміття через проведення безкоштовних навчальних тренінгів, створення умов для збору та продажу сортованого сміття для покращення матеріальної бази населених пунктів громади

Протягом липня - вересня передбачається наступні заходи:

1. Інформування мешканців Прибужанівської ОТГ про проект «Чисте довкілля – чисте сумління» та запрошення на ярмарок.

2. Проведення в шести найбільших сілах ярмарки для інформування населення.

3. Організація та проведення безкоштовних тренінгів та лекцій в шести найбільших селах ОТГ про сортування ТБВ та компостування органічних відходів.

4. Проведення акції «Моя родина сортує і компостує сміття».

5. Проведення акції для представників бізнесу «Екологічна відзнака».

6. Організація та проведення флешмобу по прибиранню населених пунктів громади.

7. Створення еко-патруля для збору та сортування сміття.

8. Створення пунктів збору сміття.

Запрошуємо усіх жителів громади прийняти активну участь у реалізації проекту! Давайте об'єднаємось та спільними силами зробимо чистим та комфортним життя в кожному населеному пункті нашої ОТГ! Збережімо красу нашої природи, повітря - чистим та безпечним!

Якщо виникнуть питання, телефонуйте за номерами 0682664775, 0951840539 (Андрій Кравченко)

Проект "Чисте довкілля - чисте сумління" впроваджується ГО "Серце Активної Молоді" за підтримки БФ "LASKA" в рамках Програми "Децентралізація приносить кращі результати та ефективність"#DOBRE, що виконується міжнародною організацією Глобал Ком'юнітіз (Global Communities) та фінансується Агенством США з міжнародного розвитку (USAID).

Зміст цього матеріалу є одноособовою відповідальністю ГО «Серце Активної МОлоді» і за жодних обставин не може вважатись таким, що відображає позицію USAID