Разом відбудуємо церкву!

Дата: 02.08.2019 11:38

Громада села Прибужани давно мріє про відбудову церкви, зруйнованої в 1986 році. Роботи по відновленню храму вже почалися, але просуваються вони не так швидко, як хотілося б. Причина банальна: пожертвувань, які надходять від людей, занадто мало на таке будівництво.

Як і в минулому році, на виручку знову прийшов наш надійний партнер – ТОВ СП «НІБУЛОН»: у рахунок договору соціально-економічного партнерства на 2019 рік фірма 29 липня доставила в село для будівництва церкви 10 тонн цементу, а 30 липня – 11,5 кубометрів деревини.

Судячи з того, як на заклик о. Дмитра та сільського голови Олександра Тараненка швидко зібралися й вправно розвантажили тонни матеріалів жителі села, хочеться думати, що прибужанівці справді хочуть якомога скоріше відновити церкву.

Велика подяка ТОВ СП «НІБУЛОН» і особисто генеральному директору, Герою України О.О.Вадатурському. Дуже надіємося на подальшу співпрацю й допомогу.

Щиро дякуємо односельчанам, які відгукнулися й допомогли. Пишаємося вами.