Забезпечимо комфорт разом

Дата: 11.06.2019 15:44

Одним з важливих критеріїв розвитку інфраструктури сільських населених  пунктів є належне транспортне  забезпечення,  від чого залежить рівень добробуту та комфортного проживання населення. Важливим елементом  транспортного забезпечення  є  автобусна зупинка.  Влаштування автобусних зупинок - одне з давніх невирішених проблем для жителів села Дмитрівка .

В кінці 2018 року  в Прибужанівській сільській раді відбувся конкурс проектів в рамках Бюджету участі, де мешканці кожного старостинського округу та                  с. Прибужани  мали шанс отримати кошти із бюджету сільської ради. І саме вони вирішували на що їх витратити.  Дмитрівчани підтримали проект  ««Забезпечимо комфорт разом » (Влаштування автобусних зупинок в с. Дмитрівка).  7 червня  2019 року у Дмитрівці з’явилися дві комфортні та яскраві  зупинки.

Щиро дякуємо  ТОВ «Фрол» за виконані роботи,  ФГ «Чокова Н.М» та ФГ «Горовий В.В» за допомогу  в підготовці  території для зупинок  та мешканцям с. Дмитрівки за допомогу у встановлені зупинок.

Мирослава Зайва