Відкриття кімнати розваг «Країна мрій»

Дата: 03.06.2019 16:42

30 травня до Дня захисту дітей на базі будинку культури с. Прибужани відбулось відкриття кімнати розваг «Країна мрій». Вказаний проект було реалізовано в рамках програми USAID DOBRE випускницями Академії Жіночого Лідерства.
Всі знають, що діти – це наше життя, вони дають нам стимул бути кращими, саме тому зародилася ідея створення ігрової кімнати де б дітки могли пограти, поспілкуватись та розширити свій кругозір. Кімната обладнана необхідними іграшками для того, щоб малеча не сумувала, а саме було придбано:
- 2 комплекта столів та стільців;
- палатка-тонель;
- ляльки;
- дитячі автомобілі на будь-який смак;
- кінетичний пісок;
- тісто для ліплення;
- олівці;
- розмальовки;
- книжки;
- крісла-мішки;
- пазли;
- конструктори;
- було встановлено настільна гра «Хокей» та багато чого іншого.
Хочеться висловити свою вдячність людям, які сприяли втіленню проекту, це
Надія ПрисяжнюкВолодимир ПоляшкоРуслан ПрисяжнюкТатьяна Полощанюк, якби не Ви то нічого б не було.
Окремо дякую хочу сказати Андрію Кравченко, за постійні консультації та підказки, за те що переживав на рівні з нами!
Також хочу висловити свою вдячність Прибужанівській сільській раді в особі голови Олександра Тараненка та заступника голови Мирослави Зайвої, Мирослава Володимирівна, дякую що сприяли втіленню нашим бажанням в життя та безпосередньо брали участь в реалізації вказаного проекту!
В цей день дітки мали змогу побавитися, взяти участь в конкурсах, поспівати, потанцювати та отримати за свої вміння заохочуючи подарунки.
І на останок всі учасники та присутні мали змогу поласувати безкоштовним морозивом