Дата: 20.05.2019 13:41
Кількість переглядів: 1946

ТИЖДЕНЬ БЕЗПЕКИ ДОРОЖНЬОГО РУХУ

У закладах освіти Прибужанівської сільської ради з 6 по 12 травня 2019 року було проведено Тиждень безпеки дорожнього руху.

Метою проведення Тижня безпеки дорожнього руху є посилення профілактичної та роз’яснювальної роботи, підвищення рівня культури поведінки дітей на дорогах та закріплення знань Правил дорожнього руху серед учнів та вихованців закладів загальної середньої та дошкільної освіти.

Протягом тижня в закладах загальної середньої освіти були проведені такі заходи:

1.Проведено загальношкільні лінійки

2.Проведено конкурси та вікторини «Знай та виконуй ПДР»

3.Ознайомлено учнів із Законом України «Про дорожній рух»

4.Організовано зустрічі учнів з представниками Національної поліції та батьками – водіями на тему дотримання правил дорожнього руху

5.Проведено бесіди з батьками учнів, акцентовано увагу на проблеми щодо забезпечення захисту життя та здоров’я дітей в процесі дорожнього руху, поліпшення засвоєння дітьми норм безпечної поведінки

6.Проведено уроки «Безпека на дорозі – безпека життя»

7.Проведені конкурси малюнків «Безпечна дорога до дому», «Знай дорослий, знай дитя: Безпека руху – це життя»

8.Створено буклети учнями учнівського самоврядування «Молоде покоління за безпеку дорожнього руху»

9.Проведено вікторини «Правила дорожнього руху»

10.Рольові та сюжетні ігри на уроках основи здоров`я : «З безпекою дружи – здоровя бережи».

11.В закладах розміщені пам`ятки, щодо правил користування громадським транспортом та поведінки у ньому.

12.Створені інформаційні плакати «Попередження дитячого дорожньо – транспортного травматизму»

13.Проведені індивідуальні та групові профілактичні бесіди з учнями  стосовно безпеки дорожнього руху при користуванні велосипедами, роликовими ковзанами, скейтбордами .

В закладах загальної дошкільної освіти протягом тижня вихователі щоденно проводили різні заходи, а саме :

1. Проведено серії інтегрованих занять «Транспорт та його роль в житті людини», «Безпека на дорозі-безпека життя».

2.  Інформаційні хвилинки «Безпека на дорозі»

3. Перегляд тематичних діафільмів та кінофільмів на тему «Дитинству – безпечні дороги».

4. Малювання на асфальті «Наші друзі-дорожні знаки»

5. Дидактичні ігри : «Дорожня абетка», «Твій друг-безпечний рух»

6.Оформлено куточки безпеки в групах