Позиція Прибужанівської громади щодо сесій всіх рівнів

Дата: 14.05.2019 22:20

Аналізуючи ситуацію, яка складалася за останні роки в територіальних громадах самим болючим питанням, було питання недостатності коштів для життєдіяльності громади.

І дуже великою підтримкою для територіальних громад було проведення обласною адміністрацією та обласною радою різноманітних конкурсів на отримання додаткових коштів на розвиток і підтримку закладів освіти, ремонту  та будівництва мереж водопостачання, вуличного освітлення , дорожнього покриття, закупівля дитячих майданчиків, комп’ютерної техніки для закладів освіти, заміна вікон та багато іншого для покращення життєдіяльності мешканців громад.

Крім того, хотілось би додати, що проведення подібних конкурсів крім матеріальної допомоги громадам спонукало мешканців, директорів, вчителів, громадських діячів, молодь та адміністрацію долучатися до участі, складання та написання проектів.

Хотілося б щоб в поточному році та на майбутнє започатковане останнім часом проведення подібних конкурсів було продовжено, оскільки існування подібного є гарним і дуже важливим для територіальних громад і несе не тільки матеріальну підтримку а ще й спонукає громади та їх мешканців активізуватися для більш плідної роботи на покращення життя та добробуту громади.