Світле свято Великоднє

Дата: 10.05.2019 11:35

Світле свято Великоднє

У наш рідний край весна прийшла
Нам всім Великдень принесла
Горять свічки, блищать ікони
Земля в молитві до небес
Христос Воскрес
Христос Воскрес!!!

Великдень – це свято, коли люди святкують воскресіння Ісуса Христа, на це свято печуть паски, фарбують та розписують яйця, коли вся родина збирається разом та вітають один одного.

У закладах дошкільної освіти Прибужанівської сільської ради  об’єдналась та веселилась велика та дружня  родина  дітлахів.  Метою всієї проведеної роботи стало розкриття змісту святкування Великодня, примноження традицій українського народу.

Напередодні свята у Дмитрівському та Новосілківському закладах дошкільної освіти музичниі керівники разом із  вихователями груп підготували великоднє дійство «Великоднє свято», яке було насичене художніми номерами та хореографічними композиціями, конкурсами, вихователі провели тематичне заняття «Гарна писанка у мене…».

Довго, наполегливо та творчо працювали малята, готуючись до свята. Натхненно дзвеніли дитячі голоси про Великдень, писанку.  Діти в яскравих костюмах відтворили «народження писанки», емоційно та виразно читали  вірші, складали наввипередки розрізані на декілька частин картонні шаблони писанок, прикрашали їх пластиліном, розписували намальовані на папері яйця. У кожного отрималась писанка – неповторна дитяча фантазія.

Кульмінацією свята стало вручення  дітлахам  духмяних  пасочок, які спекли дітям кухарі.

Розваги пройшли в урочистій атмосфері, діти познайомилися із звичаями та обрядами свята, залюбки грали в традиційні великодні ігри. Великоднє свято мало піднесений настрій та чудову атмосферу.