Дата: 25.07.2019 15:04

Шановні мешканці !!!

До Прибужанівської сільської ради звернулась «Вознесенська багатопрофільна лікарня» де виникла критична ситуація щодо забезпечення медичного процесу препаратами заготівлі крові. Під загрозою надання якісної невідкладної медичної допомоги пацієнтам різного профілю, в тому числі акушерського.

На базі лікарні працює відділення заготівлі крові та її компонентів, завідуючий відділенням Баланчук Віталій Олександрович, моб.телефон +380663995770.

Переконливо просимо Вас взяти участь у вирішенні цього життєвоважливого питання, по забезпеченню крові та організувати направлення потенційних донорів до вище вказаного відділення або обстеження потенційних донорів та на базі Вашого медичного закладу з подальшим виїздом співробітників відділення заготівлі крові та її компонентів нашого закладу для забору крові.

З питань організації просимо звертатися до завідуючого відділенням за вище вказаним телефоном.

Заздалегідь вдячні.