Віддалені села Прибужанівської ОТГ не обділені увагою!

Дата: 01.04.2019 16:07

Віддалені села  Прибужанівської ОТГ не обділені увагою!

Разом із діючим депутатом Миколаївської обласної ради Олександром Терещенко відвідали Дмитрівській старостинський округ.  Мої села,  де працювала сільським голової, і  мабуть  найбільш хотілося почути від своїх людей  чи бачать вони  зміни що сталися за роки об’єднання, чи не жалкують про рішення, яке прийняла громада  у 2016 році  –   ввійти до складу   Прибужанівської ОТГ.   Вибір був правильний!  За два  роки об’єднання   відремонтували їдальню,  закуплено сучасну електроплиту та  обладнання у харчоблок,   придбано ноутбуки та плазмовий телевізор у Дмитрівську ЗОШ.  Нова покрівля  з’явилася у ДНЗ «Малятко». Також у садочок придбана   сучасна пральна машина, бойлер,  меблі та постільна білизна, ноутбук.  А адмінбудівлі сільської ради – замінено покрівлю та встановлено 22 енергозберігаючих вікна.   Прибужанівська ОТГ була обрана до першої когорти  в Проект  DOBRE(відбиралися тільки об’єднані громади).  Результатом впровадження  проекту «Дитячий майданчик – у кожне село»   став сучасний дитячий майданчик в с. Дмитрівка.  Завдяки підтримці  Олександра Терещенка  стало можливим  впровадження  мікропроекту  «Культурний відпочинок – місток, який об’єднує громаду»(фінансування обласної ради та місцевих фермерів). У квітні встановлять три нових елемента на  майданчик та  лавочки у кінотеатру під відкритим небом.  Доречі, можливість відкриття  незвичного кінотеатру – результат впровадження   молодіжного проекту  «Центри дозвілля – альтернатива  шкідливим звичкам», який  впроваджувався  в рамках Програми «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE), що виконується міжнародною організацією Глобал Комьюнітіз (Global Communities) та фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID).  Тепер  у Дмитрівському БК  є екран, проектор, акустична  система, настільні ігри, більярд, теніс, кіносеанси у вихідні дні – і все це безкоштовно.  Величезну подяку   висловили  мешканці  Дмитрівського старостинського округу   Миколаївській  ОДА  та особисто  Олександру Терещенко за  відремонтовану частину дороги  від с. Дмитрівки  до с. Андрійчикове.   І ще одна важлива подія: з лютого 2019 року  виїхав на лінію Шкільний автобус,  який  села  Дмирівка, Бакай,  Рюмівське, Новопристань, Андрійчикове  чекали більше  пятнадцяти років.  Автобус не новий, але відремонтований та  комфортний.   Дбає сільська рада і  про благоустрій населених пунктів.   Мотокоса, паливо,  будматеріали, виділення коштів на організацію громадських робіт  -  сільська рада зараз може собі це дозволити.  Вуличне освітлення та водопостачання ,  яке підтримується у належному стані, це теж  гарний результат роботи адміністрації.  Спілкування продовжувалося.  Олександр Терещенко розповів про свою роботу,  не тільки як депутата,  а й мешканця  громади, озвучив свою позицію щодо децентралізації.   Дмитрівчани  вдячні обранцю  за  допомогу у придбані костюмів  колективу «Дмитрівчанка», проведення інтернету у адмінбудівлю сільської ради,  за вікна та двері у ЗДО «Малятко»,  вікна у ФАПі,  подарунки для дітей, фінансову підтримку у проведені дня села.   Далі затишний, зовсім домашній дитячий садочок.  На майданчику  грається  малеча. ..    Дружнє  привітання  депутата  з маленьким Андрієм …   Спілкування з колективом садочка…  І усі розуміють  що децентралізація  дає гарні результати.

Мирослава  Зайва.Фото без опису