Кращий пожежний – це ти обережний!

Дата: 29.03.2019 14:20

Кращий пожежний – це ти обережний!

Відповідно до "Положення про проведення Миколаївського обласного фестивалю дружин юних пожежних", затвердженого Наказом департаменту освіти і науки Миколаївської обласної державної адміністрації від 15 лютого 2019 року № 56 та з метою навчання підростаючого покоління правилам безпечної поведінки, навичкам діяти індивідуально та колективно у надзвичайних ситуаціях, розвитку у дітей особистих творчих здібностей, а також популяризації серед молоді здорового й активного способу життя  21 березня 2019 року на базі Прибужанівської ЗОШ І-ІІІ ст. відбувся I етап Миколаївського обласного фестивалю дружин юних пожежних.

У фестивалі взяла участь одна команда  із шести шкіл   Прибужанівської сільської ради -"БРО" Прибужанівського ЗЗСО.

Учасники під час конкурсу "Візитка"  представили діяльність шкільної дружини протягом року щодо навчання однолітків правилам поводження під час виникнення надзвичайних ситуацій та запобігання їм. При показі  "Домашнього завдання" продемонстрували вокальні здібності, акторську майстерність,  порушили актуальні  питання забезпечення пожежної та техногенної безпеки, рекомендували як вести себе у різних надзвичайних ситуаціях та подіях, пропагували здоровий спосіб життя та дотримання правил безпеки життєдіяльності.

У своїй літературно-музичній композиції дружина юних пожежних "БРО" загалом охопила всі сфери діяльності рятувальної служби, зокрема: рятування під час пожежі, на воді, у разі враження електричним струмом. При цьому було використано попереджувальні знаки та засоби запобігання.

Загалом вибір і розкриття тем відповідали Положенню й вважаються задовільними.

На захід була запрошена представник Вознесенського МРВ ГУ ДСНС України в Миколаївській області  Луговая О. В.,  яка дала високу оцінку підготовці команди  Прибужанівської школи до участі в конкурсі.

Алєксєєва В.І.,

інженер з охорони праці

відділу освіти, молоді та спорту

Прибужанівської сільської ради