Свято 8 Березня в Тімірязєвському ЗДО «Зірочка»
Свято 8 Березня в Тімірязєвському ЗДО «Зірочка»
Ледь відчутним весняним подихом приходить до нас чудове свято – 8 Березня, що втілює пробудження усієї природи від зимового сну. Цей день несе для всіх ніжність і красу.
7 березня 2019 року в яскраво оформленій музичній залі вихователі ЗДО «Зірочка» організували й провели з дітьми цікаві та змістовні ранки для дорогих матусь із нагоди свята 8 Березня.
Зранку в дитячому садку відчувалася радісна й весняна атмосфера. Вихованці дивували дорослих своїми казковими перевтіленнями. Вихованці старшої групи підготували інсценізацію казки «Дюймовочка». Радували діти матусь своїми дзвінкими й радісними голосочками, із весело виконували запальні таночки, декламували вірші та вражали матусь неперевершеним дитячим артистизмом.
Родзинкою весняного свята став прихід Дівчини-Весни. Весна завітала у гості до малят. Надзвичайно приємно було бачити щиру радість у їхніх очах.
На святі звучали лагідні пісні про маму, слова вдячності та любові, які розчулили присутніх до сліз. У незвичайних та цікавих іграх брали участь не тільки діти, а й їх батьки.
Вихованці молодшої групи порадували своїх матусь казкою «Колобок – навпаки»
Свято 8 Березня в дитячому садку «Зірочка» пройшло в доброзичливій обстановці, цікаво і незвично.
А результатом свята стали незабутні дитячі враження, емоції та посмішки батьків, слова вдячності батьків за організацію та проведення свята. Наприкінці свята малята вітали своїх любих мам, дарували їм найдорожче – свої теплі обійми і посмішки. Усі матусі і бабусі отримали святкові квіти, виготовлені руками дітей.
Директор
Тімірязєвського ЗДО «Зірочка»
Вовк О.І.