Свято 8 Березня в Тімірязєвському ЗДО «Зірочка»

Дата: 29.03.2019 13:19

Свято 8 Березня в Тімірязєвському  ЗДО «Зірочка»

Ледь відчутним весняним подихом приходить до нас чудове свято – 8 Березня, що втілює пробудження усієї природи від зимового сну. Цей день несе для всіх ніжність і красу.

7 березня 2019 року в яскраво оформленій музичній залі вихователі  ЗДО «Зірочка» організували й провели з дітьми  цікаві та змістовні  ранки  для  дорогих матусь із нагоди свята 8 Березня.

Зранку в дитячому садку відчувалася радісна й весняна атмосфера. Вихованці дивували дорослих своїми казковими перевтіленнями. Вихованці старшої  групи підготували  інсценізацію казки   «Дюймовочка». Радували діти матусь своїми дзвінкими й радісними голосочками, із весело виконували  запальні таночки, декламували вірші та вражали матусь неперевершеним дитячим артистизмом.

Родзинкою весняного  свята став прихід  Дівчини-Весни.    Весна завітала у гості до малят. Надзвичайно приємно було бачити щиру радість у  їхніх очах.

На святі звучали лагідні пісні про маму,  слова вдячності та любові, які розчулили присутніх до сліз. У незвичайних та цікавих іграх брали участь не тільки діти, а й їх батьки.

Вихованці молодшої групи  порадували  своїх матусь казкою «Колобок – навпаки»

Свято 8 Березня в дитячому садку «Зірочка» пройшло  в доброзичливій обстановці,  цікаво і незвично.

А результатом свята стали незабутні дитячі враження, емоції та посмішки батьків, слова вдячності батьків за організацію та проведення  свята.    Наприкінці свята малята вітали своїх любих мам, дарували їм  найдорожче – свої теплі обійми і посмішки. Усі матусі  і бабусі отримали святкові квіти, виготовлені руками дітей.

Тімірязєвського ЗДО «Зірочка»

Вовк О.І.