14 березня до Мартинівського центру дозвілля та молоді з пісенною естафетою з нагоди 75-річниці визволення Вознесенщини завітав гурт «Невичерпне джерело».

Дата: 18.03.2019 10:54

Голова районної спілки ветеранів Захарова Р.І., голова сільської спілки ветеранів Волошина В.Д. та завідуюча ЦДМ с.Мартинівське Демченко Т.С. привітали присутніх ветеранів, дітей війни та людей похилого віку з річницею та з Днем Українського добровольця. Вшановуючи мужність та героїзм захисників незалежності, суверенітету і територіальної цілісності України, згадуючи далекі повоєнні роки, гості подарували присутнім чудові українські пісні та історичні пісні про війну 1941-1945 рр.

Приймаючи естафету від ЦДМ с. Мартинівське з урочистими віршами виступили Чаплінський М.С та Чорна Ф.П., заспівали пісні Борчук Т.І. та Коробань Т.Г.. З музичним попурі виступив Ковтуненко В.А., який запалив присутніх знайомими мелодіями. Свято закінчилось дружнім співом.