Історія змін

Дата: 27.02.2019 11:04

Історія змін

1 лютого 2019 року Прибужанівська ЗОШ І – ІІІ ступенів зустрічала поважних гостей. Цього дня до школи завітали депутат Миколаївської обласної ради Терещенко О.К., голова Прибужанівської ОТГ Тараненко О.А., заступник голови Зайва М.В., головний бухгалтер ОТГ Заграєнко Н.П., начальник відділу освіти, молоді та спорту ОТГ Алексєєв С.М., головний спеціаліст відділу Калина О.П., депутати Прибужанівської сільської ради Терещенко Т.Л., Годунко Ф.П., підприємці села В.А.Квашенко, Поляшко С.М., голова батьківського комітету школи Пономаренко Н.Ю.

Педагогічний та учнівський колектив школи підготували креативну зустріч гостям. Шановних візитерів зустрічали під пісню «Зеленеє жито,зелене…». А далі екскурсія по школі проходила у вигляді гри – квесту «Знайди новинку».

Гості по черзі відвідували 5 місць у школі, які кардинально змінилися за останній час .

Гарне враження на присутніх справили кабінети початкових класів, у яких було відремонтовано стелі за рахунок місцевого бюджету. Малеча Нової української школи радо зустріла депутатів привітаннями на килимку.

Наступна новинка квесту-це спортивна зала. Для занять фізкультури на значно якіснішому рівні допоможе спортивний інвентар : футбольні, баскетбольні, гандбольні, волейбольні м`ячі, волейбольна сітка , спортивна форма. Гості мали змогу згадати свої шкільні роки і забити м`яч у кільце.

Далі присутні познайомилися з родзинкою міні – проекту…..

Музичним обладнанням, без якого не може обійтися жодне шкільне свято, лінійка чи шкільний вечір.

І, нарешті, всі відвідали шкільну їдальню, де також пройшли приємні суттєві зміни . Тут повністю замінено меблі . Нові столи і стільці, на кухні нова тістомісильна машина .

І найбільша новинка нашої школи – це нова покрівля.

Адміністрація, педагогічний, учнівський колектив школи висловлює велику подяку керівництву Прибужанівської ОТГ, відділу освіти, депутатському корпусу місцевої ОТГ за розуміння і підтримку нагальних потреб школи. Особливу подяку висловлюємо земляку, випускнику Прибужанівської школи, депутату обласної ради Терещенку Олександру. Ми вдячні, що громада відгукнулася на запити освіти і переймається її проблемами, проявила багато ініціатив .

Адже, мова йде про дітей – майбутнє нашої України . Сподіваємося, що лише спільними зусиллями ми зможемо розбудувати нове суспільство, нову державу.