Дата: 01.02.2019 20:30

«Ми живемо в Україні», «Свіча голокосту не згасне» та "Пам'яті Героїв Крут" – січневі заходи в Яструбинівській бібліотеці.

22 січня для учнів 1 класу була проведена тематична година "Ми живемо в Україні" з нагоди Дня Соборності України з метою виховання в них любові та поваги до Батьківщини.

До міжнародного дня пам'яті загиблих жертв Голокосту 27.01.2019 року було проведено  урок пам'яті "Свіча Голокосту не згасне" для учнів 8 класу та покладення квітів до пам'ятника жертвам Голокосту.  У цей день, День скорботи і пам’яті, ми приєдналися до загальної печалі і  співчуваємо всьому цьому болю та втраті, ім’я яким - Голокост.

29 січня 2019 року проведено інформаційну годину з учнями 7 класу "Пам'яті Героїв Крут", мета якої донести правду про події під Крутами в січні 1918 року; формування в учнів вміння аргументовано й грамотно висловлювати власну думку про події, які відбулися; формувати національну свідомість, патріотичні почуття, громадянську позицію, усвідомлення актуальності цих понять.