Початок є, маємо надію на продовження ремонту доріг!

Дата: 09.01.2019 18:29

Фото без описуСтан доріг — одне з найбільш обговорюваних питань у суспільстві, одне з найважливіших для нього. І не лише тому, що дороги — це "товар", який так чи інакше "споживають" усі без винятку. А й тому, що від стану дорожньої інфраструктури залежать і безпека кожного з нас,  розвиток громади, і розвиток країни..

У 2018 році  Прибужанівській ОТГ  пощастило. За кошти з державного бюджету  будо відремонтовано частини доріг  «Прибужани – Покровка»  та  «Мартинівське- Новосілка».  Вісім мільйонів  вкладено у безпеку  мешканців  нашої  громади.   Результат є,  маємо надію на подальшу підтримку  держави і сільська рада готова  співпрацювати з усіма структурами.   Дуже дякуємо депутату Миколаївської обласної ради  О.К. Терещенко,  фермерам та одноосібникам  нашої громади  за людяність, порозуміння,  підтримку   в  організації  триразового  гарячого  харчування  та  комфортного  нічного відпочинку для  ремонтників  дороги.

Мирослава  Зайва