«Власна пожежна охорона – запорука безпеки громади»

Дата: 09.01.2019 15:18

«Власна пожежна охорона – запорука безпеки громади»

Вогонь здавна супроводжує людину, дає тепло, допомагає зберігати від псування продукти харчування, очищати поля від бур'янів, отримувати метал. Вміння користуватися вогнем дало людині почуття незалежності від циклічної зміни тепла та холоду, світла і темряви. Вогонь є важливим емоційним символом, соціальним згуртовуючим чинником. Однак вогонь, що вийшов з-під контролю, здатний спричинити значні руйнівні і навіть смертоносні наслідки. Пожежа знищує матеріальні цінності, загрожує життю та здоров'ю людей, довкіллю.  Основними напрямами забезпечення пожежної безпеки є усунення умов виникнення пожежі та мінімізація її наслідків.  Забезпечення пожежної безпеки є обов'язковою складовою виробничої та іншої діяльності посадових осіб, працівників підприємств, установ, організацій і підприємців.

Отже, розуміючи усю відповідальність,  керівництво Прибужанівської  сільської ради  активно співпрацює з службою МНС та працює над створенням  місцевої пожежної охорони.

У 2018 році до посольства Польщі був поданий  проект «Власна пожежна охорона – запорука безпеки громади»,  в результаті реалізації якого  планується створення  місцевої  пожежної охорони,  яка буде базуватися в спеціально підготовленому приміщені в селищі Мартинівське,  що розташоване в центрі Прибужанівської ОТГ.   Посольство Польщі підтримало   проектну заявку  і  у грудні  минулого року громада отримала  пожежну машину вартістю 22тисячі євро та 2 тисячі євро на проведення навчальних заходів. У свою чергу сільська рада  у рамках співфінансування   виділила кошти на ремонт приміщення  для базування пожежного посту.  Незабаром  пожежний пост у с. Мартинівське  почне повноцінно  працювати.

Дякуємо  Посольству Польщі  і особисто  Йоанні Юревіч  за допомогу  та підтримку нашої громади.

Мирослава Зайва