«Олімпійський тиждень» у закладах загальної середньої та дошкільної освіти в 2018 році

Дата: 03.01.2019 14:59

«Олімпійський тиждень» у закладах загальної середньої та дошкільної освіти

в 2018 році

З метою популяризації  здорового способу життя, поширення ідей олімпізму,  формування у школярів та дошкільників мотивації до спорту, виховання дітей та підлітків на гуманістичних ідеалах олімпізму в закладах загальної середньої та дошкільної освіти Прибужанівської сільської ради  з 07.09.2018 р. по 14.09.2018 р. пройшов «Олімпійський тиждень».

У рамках тижня було проведено ряд різноманітних заходів, спортивних змагань, у яких із задоволенням брали участь учні всіх шкіл а також вихованці садочків. Це змагання з баскетболу, волейболу, настільного тенісу. Дошкільнята у свою чергу  раділи проведенню «Веселих стартів» та не менш цікавому заходу під назвою «Тато, мама і я – спортивна сімя». Маленькі школярі з радістю демонстрували свою витримку, спритність, наполегливість, спортивні вміння та жагу до перемоги!

Найвагомішим результатом проведення «Олімпійського тижня» у закладах освіти стало залучення дітей до занять фізичною культурою та спортом.

Бурхачов В.О. ,

головний спеціаліст відділу освіти, молоді та спорту

Прибужанівської сільської ради