У Прибужанівській громаді пройшли міні-футбольні змагання, присвячені Дню сільського господарства України.

Дата: 20.11.2018 11:09

У Прибужанівській громаді пройшли міні-футбольні змагання, присвячені

Дню сільського господарства України.

У суботу, 17 листопада, в с. Мартинівка на базі школи відбулися спортивні змагання з  міні-футболу серед чоловічих команд Прибужанівської об’єднаної територіальної громади, присвячені Дню сільського господарства України. Участь у боротьбі за звання кращої команди ОТГ взяли 4 колективи – з Прибужан, Мартинівки та дві команди із с. Яструбинового.  На урочистому відкритті перед початком змагань до спортсменів із вітальним словом звернувся начальник відділу освіти, молоді та спорту Прибужанівської ОТГ  С. Алексєєв. Після проведення турніру місця розподілились  наступним чином:  перші два місця вибороли команди із с. Яструбинового; третє ж місце посіла команда із с. Мартинівка. Після завершення турніру всі команди були нагороджені грамотами сільського голови, а команда-переможець м’ячем та перехідним Кубком.

Дякуємо усім за небайдужість у розвитку спортивного життя громади та  допомогу  в проведенні спортивного заходу. Велика подяка директору Мартинівського ЗЗСО Петрушковій Н.М. за надану можливість провести змагання в комфортних умовах,  учителю фізичного виховання Пастушному Г.І.,  активісту-спортсмену Павловському В.В., депутату сільської ради Крупєні А.І. за їх незгасний ентузіазм та підтримку молоді.

Вітаємо переможців!!!

Бурхачов В.О.

головний спеціаліст відділу освіти, молоді та спорту Прибужанівської сільської ради

Фото без опису  Фото без описуФото без опису