Держгеокадастр Миколаївської області передав 8 об’єднаним територіальним громадам понад 23 тис. га землі

Дата: 07.10.2018 11:17

Прибужанівська ОТГ отримала землю у комунальну власність.

Можливість розпоряджатися землею для ОТГ є одним із ключових питань успішного проведення реформи децентралізації. Цей процес не може бути повним без передачі територіальним громадам повноважень з розпорядження землями на всій території громади, а не лише в межах населених пунктів.

27 вересня 2018 року в приміщенні Головного управління Держгеокадастру у Миколаївській області відбулося урочисте підписання актів прийому-передачі земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності у комунальну власність об’єднаних територіальних громад. Документи, які містять інформацію про перелік земельних ділянок, їх кадастрові номери та площу, надалі слугуватимуть підставою для реєстрації речового права за ОТГ в Державному реєстрі.

Участь у церемонії взяли в.о. начальника Головного управління Держгеокадастру в Миколаївській області Юрій Лостік та керівники Дорошівської, Мостівської, Прибужанської , Широківської, Володимирівської, Галициівської, Прибузької сільських ОТГ, Веселинівської селищної ОТГ.

Згідно з актом прийому-передачі 8 об’єднаних територіальних громад Миколаївщини отримали у комунальну власність 1023 земельні ділянки та розпоряджатимуться землею загальною площею 23959 га.