"Спорт - це запорука здоров'я"

Дата: 05.10.2018 22:23

29 вересня у Мартинівському центрі дозвілля молоді заступником голови МГО «САМ» Павловською Тетяною Володимирівною, спільно з завідуючою Центру Демченко Тетяною Семенівною було організовано захід приурочений Всесвітньому дню серця. На ньому, присутні дізналися про існуючі захворювання серцево-судинної системи, та найпоширеніші хвороби серця, і профілактичні методи поліпшення його функцій. Перше місце у профілактиці займають фізичні вправи, які здебільшого ніхто не виконує. Другу сходинку займає здорове харчування, якого важко дотримуватися з нашим ритмом життя, і цінами на продукти. Учасники навчилися визначати ІМТ (індекс маси тіла), для контролю своєї ваги, яка впливає на серцеві захворювання. Всі прийняли голосування у виборі необхідних тренажерів для майбутнього спортивного майданчику, який планується створити з метою покращення інфраструктури селища, та розвитку фізичної культури і оздоровлення населення. Кожен отримав корисну інформацію та солоденький презент))

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)