Історія людства - це історія численних воєн

Дата: 26.09.2018 16:16

Історія людства - це історія численних воєн

Тому найсокровенніша  мрія всіх поколінь – жити в мирі, бо тільки тоді можуть бути по-справжньому щасливими громадяни будь-якої держави. З 1982 року весь світ 21 вересня відзначає Міжнародний День Миру, що ухвалений Генеральною Асамблеєю ООН.

Учні Новосілківської ЗОШ І-ІІІ ст.  у цей день організовано взяли участь у ході Миру, яка закінчилася традиційним покладанням квітів до пам’ятного знака односельчанам, загиблим у період Другої світової війни.

Сьогодні, коли на сході нашої держави українські вояки Об’єднаних сил стримують агресію бойовиків, тема миру особливо актуальна. Як молитва лунали з вуст  дзвінкоголосої новосілківської дітвори слова:

Хочемо миру – нехай буде мир.

Хай пісня лунає і сміх,

Хай сонечко з неба освітить наш дім,

Хай усмішки сяють у всіх!

У руках школярів ніжно тріпотіли крильцями паперові голуби – символи миру та грали барвами кульки – символи веселки у мирному блакитному небі.

Кажемо разом: «Ні – війні!  Хай буде мир на всій землі!» – зринали увись дитячі голоси.

Хай буде так! Бо відома істина: чого бажають діти, того хоче і Бог!Фото без описуХода Миру, 2018 р.