Триває співпраця з Прибужанівською об’єднаною територіальною громадою

Дата: 27.08.2018 08:58

Триває співпраця з Прибужанівською об’єднаною територіальною громадою

Однім з пріоритетів діяльності Державної служби зайнятості є та буде залишатися співпраця з об’єднаними територіальними громадами , сприяння працевлаштуванню населення громад та допомога в укомплектуванні вакансій роботодавців. 21 серпня 2018 року фахівцями Вознесенської міськрайонної філії Миколаївського обласного центру зайнятості  провідними фахівцями з питань зайнятості відділу взаємодії з роботодавцями Ларисою Шевченко та Ольгою Зуєвою разом з головним спеціалістом відділу з питань праці та зайнятості  населення управління соціального захисту населення райдержадміністрації  Іриною Борсук було відвідано  селище Тімірязєвка Прибужанівської об’єднаної територіальної громади, з метою презентації послуг служби зайнятості, роз’яснення чинного законодавства про зайнятість населення та соціальне страхування, використання новітніх он-лайн технологій та електронних сервісів служби зайнятості. Фахівці спілкувалися з виконуючою обов’язків  старости с. Тімірязєвка Іриною Легінчук,  яка розповіла, що на території села організовані громадські роботи, в яких приймають участь безробітні, що перебувають на обліку в Вознесенській міськрайонній філії Миколаївського ОЦЗ. Також було відвідано фізичних осіб – підприємців: Поляшко Сергія Анатолійовича,  Арташ Людмилу Миколаївну, фермерське господарство «Фером», фермерське господарство Матуляка  Василя Васильовича. Під час спілкування Лариса Шевченко розповіла про послуги, якими роботодавець може скористатись сьогодні, а саме: порядок укомплектування робочих місць відповідно до потреб роботодавців, організацію професійного навчання безробітних під конкретні робочі місця як у навчальних закладах, так і безпосередньо на виробництві, компенсацію єдиного внеску за загальнообов’язкове державне соціальне страхування у разі працевлаштування безробітних на нові робочі місця, про терміни подання та порядок заповнення звітів до служби зайнятості, порядок організації та проведення інших робіт тимчасового характеру. Одним із актуальних питань, яке розглядалося при зустрічах, це легалізація зайнятості населення. Лариса Шевченко  відзначила, що саме легалізація робочих місць та підвищення рівня заробітної плати є підґрунтям для поліпшення добробуту  населення. Ольга Зуєва особливу увагу приділила питанню створення та використання електронного кабінету роботодавця  та інноваційним сервісам по підбору персоналу (використання відеорезюме безробітних, створення відео вакансії ). На сайті Державної служби  зайнятості запрацював новий електронний сервіс «Електронний кабінет роботодавця». Це персональне автоматизоване робоче місце, доступ до якого роботодавець може отримувати за допомогою комп’ютера, підключеного до мережі Інтернет, а також з мобільного телефону. Електронний кабінет дає змогу службі зайнятості оперативніше реагувати на потреби працедавців.

Роботодавці подякували фахівцям Вознесенської міськрайонної філії Миколаївського обласного центру зайнятості  за роз’яснення щодо послуг служби зайнятості та сподіваються на плідну працю.