«Нехай в віках живе крилате, благословенне слово - Мати»

Дата: 13.06.2018 17:20

«Нехай в віках живе крилате, благословенне слово - Мати»

Мати – це поняття загальнолюдське, це жива душа світу, її початок і її безкінечність.

Ми всі родом з дитинства, і мама – це перша людина, яку ми зустріли на своєму життєвому шляху. І саме чарівне полягає в тому, що перша людина, яка зустрілася нам виявилась самою люблячою. Адже перший зубок, перші кроки, вперше вимовлене слово, перший раз в перший клас, перша нещасна любов – всі ці важливі моменти мама завжди були поруч зі своїми дітьми! Немає такого тягаря, який би вона не змогла понести.

У травні, коли повертаються до рідного гнізда птахи, оновлюється природа, теплий весняний вітер приносить нам свято матері. День матері відзначається у другу неділю травня, бо це місяць Пречистої Діви Марії, яка благословила у хресну путь свого єдиного сина – Спасителя людства. До Матері Божої звертаються християни, просячи заступництва і допомоги.

Святковий концерт під назвою «Нехай в віках живе крилате, благословенне слово - Мати»,  організований  директором  Дмитрівського  будинку  культури , приємно вразив не  усіх глядачів.

На сце­ні ви­ру­ва­ло справ­жнє теп­ле ро­дин­не свя­то. Міс­це­ві ама­то­ри да­ру­ва­ли свої му­зич­ні ві­тан­ня гля­да­чам. За­ла бу­ла на­пов­не­на, теп­лі оп­лески суп­ро­вод­жу­ва­ли ко­жен но­мер. Кон­церт три­ва­ліс­тю май­же в 2 го­ди­ни про­ле­тів, як од­на мить. І все зав­дя­ки ар­тистам і ко­лек­ти­вам, які бра­ли участь.

Щи­ра і теп­ла ат­мосфе­ра ви­ру­ва­ла в за­лі і тор­кну­ла­ся кож­но­го сер­ця. Учас­ни­ки дій­ства і гля­да­чі з під­не­се­ним нас­тро­єм ви­хо­ди­ли із за­ли.

Щиро  дякуємо  колективу «Дмитрівчанка», Кірі Нетребчук, Інні Волошиній, Ірі Лагоді, Єлі Гуахмедові, Альоні Зайвій, Вікі Літвіненко, Насті Ярошенко, а також вихованцям Дмитрівського дитячого  садочку  Богдану Попову, Вадіму Лагоді, Нонні Хоменко, Кірі Гаврилюк, Артему Ковальову, Соні Долганіч, Каті Урсан, Ані Драчук, вихователю  Попові  Т.М.  директору  СБК  Волошиній О.О та худ керівнику  Зелінському  А.Л.