День пам’яті та примирення та 73-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

Дата: 13.05.2018 23:23

У Прибужанівській громаді  відзначили День пам’яті та примирення і 73-у річницю Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні, віддали данину пам’яті тим, хто загинув на фронтах, хто віддав життя заради майбутнього прийдешніх поколінь.

Надзвичайно дорогу ціну заплатив український народ за перемогу у запеклій війні 1939-1945 років.

Мільйони життів українців опалили чорним полум’ям ті важкі дні смертельною тінню ворожої навали, димом пожеж і руїнами.

Друга світова двічі прокотилася Україною, залишаючи по собі тисячі солдатських могил, відібравши життя 3,5 мільйонів українських воїнів та мільйони життів мирних жителів.

Кожен другий наш земляк не повернувся з фронту.

Ми схиляємо голови у глибокій скорботі перед пам’яттю загиблих на полях битв, розстріляних у каральних акціях, спалених у концтаборах, замучених у катівнях, тих, хто передчасно пішов з життя від отриманих ран.

Ми вшанували кожну невинну душу, загиблу у роки війни, кожного воїна, який боровся за свободу, кожне серце, яке боліло за Україну.

Вічна їм слава, вічна їм пам’ять.

Час не владний над щирою вдячністю людських сердець, і скільки б не минуло років, пам’ять про величний подвиг воїнів-захисників житиме!