Дякуємо за сучасний дитячий ігровий майданчик!

Дата: 13.05.2018 22:42

Дякуємо  за  сучасний   дитячий  ігровий  майданчик!

Діти – наше майбутнє! У цій всім відомій фразі закладене глибоке значення. Піклуючись про юне покоління, ми піклуємося про своє майбутнє.

В дітях ми бачимо запоруку нашого особистого щастя та здійснення мрій, саме на дітей ми покладаємо надії. Адже ця маленька людина – це продовження своїх батьків, набір генів, звичок, виховання. Діти не лише зміцнюють сім’ю, а й продовжують її набагато поколінь вперед. Кожна дитина заслуговує на щасливе та безтурботне дитинство.

Актуальним стало питання оновлення ігрового  майданчика  елементами сучасного   дитячого   ігрового  обладнання  у  Прибужанівському  ЗДО «Джерельце», що сприятиме покращенню навчально-виховного процесу дошкільнят, поліпшить умови їхнього перебування в садочку.  Приємний  подарунок   зробив   дітям надійний соціальний  партнер  Прибужанівської  сільської  ради ТОВ СП «НІБУЛОН».  В  рамках  угоди  соціального  партнерства  у  садочок  придбано  сучасний  дитячий  ігровий  майданчик.  Встановлення  ігрового  комплексу  планується  найближчим  часом.

Дякуємо генеральному директору ТОВ СП «НІБУЛОН» Герою України Вадатурському О.О. за  небайдужість   до  маленьких  жителів  нашої  громади. , а також за співпрацю  регіональному директорові ТОВ СП «НІБУЛОН»  Терещенко О.К., директору  філії    «Прибужанівська» ТОВ СП «НІБУЛОН» Піроженко О.В.

Хай щастя завжди супроводить Вас,

Людська повага й шана не минають,

А вашу мрію й працю повсякчас

Лиш визнання вінчають!

Хай вам всім Бог посилає своє благословіння на ваші добрі діла !