Зустрічі з консультантом БФ «Ласка» Аллою Драковою

Дата: 04.05.2018 00:00

Зустрічі  з  консультантом  БФ «Ласка»  Аллою Драковою

1 березня  БФ "ЛАСКА" в рамках програмної діяльності Програми Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE), що виконується міжнародною організацією Глобал Комьюнітіз (Global Communities) та фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) оголошено конкурс для загальноосвітніх шкіл Миколаївської області громад-учасниць Програми DOBRE.
Мета конкурсу - популяризація засад сталого розвитку серед дітей та молоді та покращення їх обізнаності в шляхах вирішення екологічних проблем у своїх громадах.

Завдання конкурсу - Розробка та впровадження шкільних ініціатив в громадах, пов’язаних із захистом навколишнього природного середовища,  активне залучення мешканців громади до реалізації  Еко-ініціатив,  широке висвітлення перебігу та результатів Еко-ініціатив в місцевих, районних та обласних ЗМІ,  в т.ч. в мережі Інтернет та в соціальних мережах.

Чотири школи Прибужанівської сільської ради,  Дмитрівська ЗОШ, Прибужанівська ЗОШ,  Тімірязєвська ЗОШ,  Яструбинівська ЗОШ взяли участь у  конкурсі  «Еко-дії  на  Миколаївщині». У березні  та  квітні  відбулися  зустрічі  з  консультантом  БФ «Ласка»  Аллою Драковою. Представники шкіл  отримали роз’яснення, підтримку та  допомогу  щодо  реалізації еко- проекту, поділилися  напрацюваннями  та планами  реалізації  своїх  ініціатив.