Дата: 18.04.2018 16:29

Інструктивно-методична нарада вчителів фізичної культури закладів загальної середньої освіти Прибужанівської сільської ради.

18 квітня 2018 року відбулася інструктивно-методична нарада вчителів фізичної культури закладів загальної середньої освіти Прибужанівської сільської ради.

У роботі наради також взяли участь начальник відділу освіти, молоді та спорту  Ігор Копієвський та головний спеціаліст відділу освіти, молоді та спорту Прибужанівської сільської ради Владислав Бурхачов.

На нараді були розглянуті питання: про підготовку спортивних споруд в весняно-літній період та організація спортивно-масових заходів у весняно-літній період. Зокрема,  начальник  відділу  освіти, молоді та спорту  висвітлив  вимоги  до  виконання  Календарного  плану  фізкультурно-оздоровчих  та  спортивних  заходів  Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України на 2018 рік. Вирішено питання щодо проведення Кубку з футболу серед чоловіків на футбольному полі с. Яструбинове 5 травня 2018 року.

Добре, що нарада пройшла в спільному колі вчителів ЗНЗ Прибужанівської сільської ради. Спорт та любов до Вітчизни - об’єднує!

Головний спеціаліст відділу освіти, молоді та спорту Прибужанівської сільської ради Владислав Бурхачов.