Відбулося чергове засідання Молодіжної ради

Дата: 31.03.2018 09:42

30 березня  відбулося  чергове засідання Молодіжної Ради,  яка  створена  при  виконкомі  Прибужанівської  сільської  ради.   На порядку денному стояло питання щодо  визначення  лідерів  у селах,   представників   від  Молодіжної Ради.   Таку  відповідальність  на  себе  взяли   Чекова Анастасія (с.Новосілка),   Калина Сергій (с.Прибужани),  Кравченко Андрій (с.Яструбинове).  Маємо  надію,  що  Дмитрівка,  Тімірязєвка,  Мартинівське   теж   нададуть  свої   пропозиції.   Дуже  важливо  щоб  робота  «молодіжки»  проводилася  і  у  віддалених  селах.

Наступним   питанням  було обговорення  сесії  Прибужанівської  сільської  ради.  Виступив  Калина  Сергій,  який  був  присутній  15  березня  на  черговій  сесії.  Ознайомивши  присутніх  з  питаннями  які  вирішувалися  депутатами,  підкреслив, що  відвідування  сесії  для  нього  стало  цікавою  і  корисною  подією.

Не  могла  молодь  не  зачепити  питання  роботи  майбутніх  центрів  дозвілля,    адже  наближається  час  їхнього   відкриття.   Присутні  розповіли  про  свої   пропозиції   щодо  роботи  центрів.

Мирослава  Зайва  ознайомила  молодь  із  сайтом  Прибужанівської  громади,  підкресливши,  що інтернеткористувачам     доступно  багато    інформації    про  роботу сільської  ради,  новини  та  події  які  відбуваються  у  громаді.   Також  заступник  голови  запропонувала  на  базі  офіційного  сайту  Прибужанівської  сільської  ради  створити  сторінку,  для  висвітлення  інформації  про  роботу  Молодіжної  ради.  Молодь  підтримала  таку  пропозицію.

Також  у  цей  день  представники  Молодіжної  ради  були  присутні  на  засіданні  виконавчого  комітету.   І  знову  молодь  почула  цікаву  інформацію  та  теж  замислилася  над  питаннями,  які  розглядали  члени  виконкому.   Старші  колеги  радо  поспілкувалися  з  молоддю,  та  висловили  надію  на  плідну  співпрацю   Молодіжної  ради  та  Виконавчого  комітету.

Дуже вдячні  керівному  складу  нашої  сільської  ради   за  порозуміння  та  готовність   до  плідної  співпраці.

Голова Молодіжної Ради    Кравченко Андрій