Тиждень безпеки у Дмитрівському ДНЗ "Малятко"

Дата: 05.06.2017 15:37

Тиждень  безпеки  в Дмитрівському  ДНЗ « Малятко»

Метою проведення «Тижня безпеки дитини», який  проходив  з  15  по 19  травня,  є поліпшення якості навчально-виховної роботи з дітьми з питань особистої безпеки та захисту життя; пропаганда здорового та безпечного способу життя серед дітей та батьків; вироблення у дітей дошкільного віку умінь та навичок щодо захисту свого життя і здоров'я під час НС.

Під час «Тижня безпеки дитини» проведено багато  цікавих  та  корисних заходів. « День  здоров'я»  розпочав  тиждень. Дошкільнята  стали  співрозмовниками  в  бесіді "Що таке здоров’я", в дидактичній  грі "Можна - не можна"  повторили  правила  особистої гігієни, а інтегроване заняття  «Мандрівка до країни Вітамінії» систематизувало  знання  дітей  про  вітаміни,  їх  користь  та  правила  вживання .

Рухлива гра з м'ячем "Їстівне - неїстівне" активізувала  знання  про  продукти, спортивна розвага "Ми малята-здоров’ята"  вчила  дітей звертати  увагу  на  самопочуття, виховувала  дбайливо  ставитись  до  свого  здоров'я.

Вівторок  пройшов  під  назвою  « Сам  вдома»

Найяскравішим  стало  заняття  "Допоможи собі сам". Дітвора  моделювала  та відпрацьовувала засобом ігрового тренінгу правильну  поведінку дитини у надзвичайних ситуаціях, уміння надати посильну першу допомогу собі та потерпілому.

Середа  присвячена  темі « Вогонь  -  друг  або  ворог» стала  найяскравішим  днем.

Дошкільнята  чекали  з  нетерпінням  поїздки  до  пожежної частини № 12

м. Вознесенськ. Хлопчаки  та  дівчатка  були  в  захваті: пожежні  автомобілі, обладнання , інструменти  та  цікава  екскурсія.  ( Колектив  ДНЗ  та  батьки  дякують  голові  Прибужанівської  сільської  ради  Тараненку  Олександру  Анатолійовичу  за  надання   транспорту)

« Ми пішоходи  та  пасажири»   - це  тема  четверга

Протягом  дня  проходили  різні  заходи,  але  діти  найбільше  запам’ятали  занняття  "Колобок на міській вулиці"

А завершив  тиждень  день,  присвячений  екології  - «  Екологознайки»

Проводилась  пошуково-дослідна робота: досліди з повітрям, дидактична гра "Стихійні лиxа", екологічна вікторина "Розумники й розумниці", а  дітям  найбільше  сподобалось малювати  на  асфальті "Хай ніхто не марнує, що природа дарує".

Ось  таким  був  тиждень  безпеки  в  нашому  садочку!

Педагогічний  колектив ДНЗ