Навчаємося, щоб краще працювати для розвитку громади!

Дата: 17.03.2018 13:34

Навчаємося,  щоб   краще  працювати  для  розвитку  громади!

З метою покращення  організації діяльності проектних команд на території  Прибужанівської  сільської  ради   16  березня    була  проведенана    скайп-конференції  з  фахівцем  із  Ізраїлю  Людмилую Руденко-Кардаш, заступником  голови правління Благодійного фонду «ЛАСКА».   В  конференції  також  взяли  участь   програмний спеціаліст    Програми  DOBRE  Наталя  Алексієнко,   заступник  сільського  голови  Мирослава  Зайва,  спеціаліст  з  інвестицій  Денис  Хімій,  спеціаліст  відділу  освіти,  молоді  та  спорту  Владислав  Бурхачов  та  голова  Молодіжної  ради   Андрій  Кравченко.

Людмила  Руденко – Кардаш  змістовно  та  доступно  розповіла   як  написати  якісний  проект та збільшити  шанси на отримання фінансування.   Свої  поради  надала  і  Наталя  Алексієнко.

Представники  сільської  ради  висловили подяку  за  підтримку  та  готовність  працювати  для  своєї  громади.

Скайп- конференція   відбулася  в рамках Програми « Децентралізація приносить кращі результати та ефективність(DOBRE), що  виконується міжнародною організацією  Глобал Комьюнітіз (Global Communities) та  фінансується  Агенством  США з міжнародного розвитку (UASID)