Концерт до Дня Матері у Дмитрівці

Дата: 14.05.2017 11:18

Мама, мати, матуся! Скільки спогадів і тепла таїть це магічне слово, бо ним ми звертаємось до найближчої. найдорожчої. найріднішої. найдобрішої. наймилішої для нас людини, людини з прекрасним і гордим іменем — Мати! Її очі супроводжують дітей у далеких життєвих мандрах. Материнська ласка гріє нас крізь усе життя. Любов до матері — це святе почуття. Немає вищої любові за материнську. Там, де ступає матуся, здається, стає тепліше, піднімаються трави, розцвітають квіти, радісно щебечуть пташки. По-особливому дерева там ростуть: опустивши свої віти до матінки-землі, віддаючи данину шани і поваги, а інші здіймають віти до сонця, ніби прославляючи ім’я Матері!

Гарний  канцерт  відбувся  у Дмитрівському  будинку  культури.

Щирі  побажання,  душевні пісні,  запальні танці,  цікаві  гуморески  дарили  глядачам   аматори  художньої  самодіяльності: колектив «Дмитрівчанка», Віка Літвіненко, Настя Ярошенко, Альона Зайва, Олег Гуща, Крістіна Гаврилюк, Даніл Ярошенко, Діма Ахрамеєв, Саша Горовий, Інна Волошина, Еля Гулахмедова, Іра Лагода, Кіра Нетребчук. Особливо  ніжним  було привітання від  малечі дитячого садочка «Малятко».  Богдан  Попов, Нікіта Удот, Софійка Долганіч, Юлія Гінда,  Нона Хоменко,  Вадим Лагода,  Артем Ковальов,  Даня Гаврилюк   привітали  мам  і бабусь  віршами  та  піснею  і  подарували  гарні  листівки, які  зробили  власноруч.

Дякуємо  за  піднесений  настрій та привітання  усім  артистам, директору  СБК  Волошиній О.О, художньому керівнику  Зелінському  А.Л.,  вихователям  ДНЗ «Малятко».