«Жінка. Мати. Берегиня»

Дата: 17.03.2018 08:37

«Жінка.  Мати.  Берегиня»

8 Березня  в  будинку  культури  с. Тімірязєвка  відбулося  свято,  присвячене  жіночому  дню.  Цей  день  був  наповнений  весняним  сонячним  теплом,  ніжними  барвами  квітів.

Сьогодні  важко  назвати  хоча б  одну  сферу  діяльності,  де д  не  працювали  жінки,  як  неможливо  собі  уявити  будь-яку  професію  без  чарівних  посмішок,  дбайливих  рук  і  небайдужих  жіночих  сердець.  Дуже  важко  жити  без  ласкавого  маминого  погляду  і  лагідних  рук,  які  завжди  втішать  і  заспокоять,  без  очей  коханої  жінки,  які  розуміють  все,  чим  ти  живеш,  без  голосу  донечки,  який  дає  наснагу  і  надію  на  майбутнє.

Учасники  художньої  самодіяльності  подарували  чудовий  концерт.  Своїми  запальними  танцями,  піснями,  вони  вітали  мам,  бабусь,  сестричок,  показали  уривок  з  вистави  « Фараони». У  це  прекрасне  свято  від  усієї  душі  бажали  любові,  добра, успіхів  всім  жінкам  прекрасні  ведучі   Д.Бойко, Є. Баймайстрюк,  прозвучали  пісні  у  виконанні  О.Вакалюк, О. Гринків,  Я. Булавіної,  Т.Вакалюк,   Н.Панделі,  В.Кондратюк,   А.Гринків.  Гарно  виконували  свою  роль  у  виставі  А. Перескевич,  П.  Шаповалов,  Н. Антохі, Є. Баймайстрюк.

Хочеться  подякувати  усім  учасникам  художньої  самодіяльності  за  те,  що  не  були  байдужими  та  порадували  жінок  в  цей  прекрасний  день.

Л.В. Анточі,  директор  Тімірязєвського  СБК.