Заходи ОТГ в рамках програми «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE), що виконується міжнародною організацією Глобал Комьюнітіз (Global Communities) та фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID)

Дата: 08.05.2017 08:16

Низка заходів  пройшла  в  Прибужанівській  ОТГ  в рамках  програми «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE), що виконується міжнародною організацією Глобал Комьюнітіз (Global Communities) та фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID)

21.03.2017 року – відбулася  зустріч  з  експертами  проекту  ДОВРЕ - Радославом Шарлея та Андрієм Кавунцем, пані Мариною Логачевою (представниця Асоціації сільських, селищних та об'єднаних громад), а також регіональним координатором Асоціації в Миколаївській області Олександром Данчуком. У ході  зустрічі  обговорені  питання  створення  робочої  групи  стратегічного  планування  розвитку Прибужанівської  ОТГ, визначення в ОТГ відповідальної особи,яка  буде займатися координацією робочої грипи та вивчена методологія проведення соціологічного дослідження.

28.03.  2017 року  -     семінар ,  на  якому  консультант  Благодійного фонду  «Ласка»  Алла Дракова  розповіла  мешканцям  про  Український  проект  бізнес- розвитку  плодоовочівництва  UHBDP.  Цей  проект  впроваджує нові  сервіси,  які допоможуть  фермерам вирішувати актуальні проблеми та сприятимуть розвитку агробізнесу.  UHBDP  реалізується  за  фінансової  підтримки  уряду  Канади.

28.03. 2017 року   -  створена  робоча  група  стратегічного планування розвитку  Прибужанівської ОТГ, до  якої  ввійшли  представники  усіх тих  громад,  які   об’єдналися,  представники  громадськості,  працівники  тих  установ  які  відповідають  за основні  напрямки  в ОТГ, а  також  місцевий  актив.   Обговорено  методологію  соціологічного  опитування і  визначені  відповідальні  особи.

28.03.2017 року – Проведено  засідання  оргкомітету  з  проведення  «Ярмарку  можливостей»  для  старшокласників.    Затверджена  дата   -  29  квітня  2017року.   Обговорено  сценарій.  Визначено  відповідальних  осіб.

01.04.  -  23. 04.  2017  року   надруковано  анкети,   проведено  опитування  домогосподарств всіх  населених  пунктів  Прибужанівської  ОТГ.  Зроблено  кодування  і  відправлено  на  дослідження  результати  анкетування.

21.04.2017  року    відбулося  засідання  робочої  групи  стратегічного  планування  розвитку  Прибужанівської  ОТГ.  Обговорено   Діагноз  умов  місцевого розвитку,  який  підготували  для  громади Радослав Шарлєя  та Андрій Кавунець  на  замовлення Фонду Розвитку Місцевої Демократії  в рамках  проекту   DOBRE  фінансованого USAID.  Особливу  увагу  приділено  SWOT – аналізу,  де  вказано  слабкі  і  сильні  сторони  ОТГ.  Також  члени  робочої  групи  надали  пропозиції  щодо  стратегічних  та  операційних  цілей розвитку  громади.

25.04.2017 року  відбувся  візит  № 2 в рамках  проведення  стратегічного   планування  програми DOBRE. В  ньому  взяли  участь  експерти  проекту DOBRE – Радослав  Шарлея та Андрій Кавунець, Марина Логачева(представниця Асоціації сільських, селищних та об'єднаних громад), а також регіональний координатор Асоціації в Миколаївській області Олександр Данчук  та  члени  групи  стратегічного  планування  розвитку  Прибужанівської  ОТГ. У ході  зустрічі обговорено  результати соціологічного дослідження  і  розпочато  процес стратегічного планування, який на  цьому  етапі  полягає в визначенні  головних  проблем  та цілей розвитку  ОТГ, формуванню бачення стратегії та пріоритетів розвитку.