Діти співають:    Білим-білим снігом землю замело,   Щоб усім на світі радісно було

Дата: 17.03.2018 07:20

Діти співають:    Білим-білим снігом землю замело,

Щоб усім на світі радісно було.

Дійсно, сніг завжди приносить втіху й радість дітям. Та й не тільки дітям.

Але цього року після теплої й майже безсніжної зими до нас прийшла… весна. Із морозами, сильними снігопадами, справжніми завірюхами. І, як завжди, щоб усім у громаді було тепло, зручно й комфортно, з раннього ранку на дороги, вулиці й вулички наших сіл виходила техніка. Працювали цілими днями, дружно, злагоджено.

Можемо похвалитися результатом: мешканці громади майже не відчули незручностей через негоду.

За це хочемо подякувати всім, хто не залишився осторонь, хто діяв за принципом: якщо не я, то хто?

Вулиці й дороги Дмитрівського старостинського округу розчищалися завдяки керівникам  Данілову І.Ю., Горовому В.В., Чокову В.В., Чоковій Н.М. які  надали  заправлену  техніку.  Завдяки  трактористам  Блощинському  В.Я., Гаращенко  В.А, Попаденко  Ю.В., Дудіну В.М. вулиці  швидко  звільнялися  від снігу. Паливом для снігорозчищувальної техніки допомогли   Волошин  І.В., Завий  В.Л.

Заслужили подяку тімірязєвців Феняк В.Б., Феняк А.В., Феняк Є.В., а також Гула С.І. (за дизельне паливо).

Жителі селища Новосілка передають слова вдячності Собку Г.С. та Тімофєєву А.Ф.

Висловити вдячність від мешканців селища Мартинівське хочемо       Ісаєву Є.А., Диканю П.І., а також Кайзеру О.С. (за дизельне паливо).

Дякуємо, шановні земляки, за Вашу громадянську позицію, відповідальність та патріотиз

У нас є ще один привід для радості: у кінці року Прибужанівська сільська рада закупила трактор   МТЗ- 892.  А отже, дороги й вулиці села Мартинівське (і не тільки) ми розчищали своїм трактором,  керував  ним  в.о. керівника КП  «Мартинівського ЖКГ»  Харченко К.А.

Особливі слова вдячності, як завжди, висловлюємо директору                ДП «ДГ «Зорі над Бугом» Єлінєвському Ю.Ю. Юрія Юрійовича не потрібно просити, йому не треба нагадувати й підказувати: як керівник державного підприємства, він знає, що несе відповідальність перед людьми, перед громадою за порядок і благоустрій на території, де й сам живе та працює. На дорозі від Прибужан через Яструбинове до Дмитрівки розчищала сніг техніка дослідницького господарства, якою керували працівники підприємства: Абакумов В.І., Кравець С.В., Швець А.М., Шпак В.І.

Залишається нашим надійним партнером ТОВ СП «НІБУЛОН». За декілька днів, мабуть, не залишилося жодного провулочка, жодного куточка в населених пунктах нашої громади, де б не попрацювала техніка цього підприємства. І справа тут не стільки в угоді соціального партнерства, яка укладена між сільською радою та ТОВ СП «НІБУЛОН», скільки в бажанні приносити користь і допомагати людям. За сприяння регіонального директора фірми, депутата обласної ради  Терещенка О.К., під керівництвом директора філії «Прибужанівська» Піроженка О.В. та головного інженера Радченка В.С. вчасно та якісно розчищали дороги від снігу працівники  «НІБУЛОНу»: Безрук В.С., Гриб О.М., Зельманович І.О., Кіпич О.С., Любимов О.С., Текуч С.М., Щербак С.М., Ярчук В.Г.

А ви знаєте, нам справді радісно. Радісно від того, що всі разом, завдяки спільним зусиллям небайдужих, відповідальних людей, ми справилися з негодою. А значить, здолаємо й  інші проблеми та негаразди. Головна умова – взаємоповага, взаєморозуміння, взаємодопомога.

З повагою та вдячністю – голова Прибужанівської сільської ради   Тараненко О.А.