Дитячий козацький табір ім. В. Ракуленка

Дата: 02.08.2017 00:14

Діти – наше майбутнє! У цій всім відомій фразі закладене глибоке значення. Піклуючись про юне покоління, ми піклуємося про своє майбутнє.

В дітях ми бачимо запоруку нашого особистого щастя та здійснення мрій, саме на дітей ми покладаємо надії. Адже ця маленька людина – це продовження своїх батьків, набір генів, звичок, виховання. Діти не лише зміцнюють сім’ю, а й продовжують її набагато поколінь вперед. Кожна дитина заслуговує на щасливе та безтурботне дитинство.

8  липня  2017  року  у селі  Нова  Пристань,  що  розташувалося  на  мальовничому  березі  Південного  Бугу  відкрився  дитячий  козацький  табір  ім.  В. Ракуленка.    Відремонтовано  приміщення  колишнього   ФАПу,  завезено  ліжка  та  постільну  білизну,   облаштовано  їдальню  під  відкритим  небом,    умивальники,  майданчик для  ігор  та  змагань.  Для  маленького  села  це  було  дійсно  свято.   Душевна  промова   та  слова  подяки Командуючого  Черноморським   козацьким  округом  УКВ, генерал-полковника  Василевича  Віктора Івановича  не  залишила  байдужими  усіх  присутніх.   Привітали  юних  козачат  та  засновників  табору  керівник  підприємства  «Зорі  над  Бугом»  Ю.Ю. Єлінєвський   та    т.в.о.  старости   А.П.  Леоненко.    Юрій  Юрійович  пообіцяв  особисто   опікуватися   табором .

У  захваті   були  усі  присутні  від  показового  виступу  Павла  Вепру   та  його  підопічних.   Смачний  козацький  куліш,  солодощі  та  напої    дуже  сподобались  юним  козачатам  та  мешканцям  маленького  села  Нова  Пристань.   На  святі  також  були  присутні  Генерал-  хорунжий  Цуканов  Валерій  Миколаййович(Громадське  об’єднання  шляхетних  козаків ім..  Віталія  Ракуленка),  головний  атаман  дитячої  козацької  сотки  Іорданов  Володимир  Володимирович.

P.S.  Не  тільки  словами,   а  й  фінансово  підтримали  козацький  табір  Ю.Ю. Єліневський,  А.П. Леоненко,  О.А. Тараненко,   М.В. Зайва.