Тренінг «Соціальне проектування та покращення якості надання послуг. Плануємо та впроваджуємо дієву систему»

Дата: 28.08.2017 00:14

3 3.08.2017, проведено   тренінг «Соціальне проектування та покращення якості надання послуг. Плануємо та впроваджуємо дієву систему»,  тренер Віталій Загайний.

У заході приймали участь представники громадських організацій, керівники структурних підрозділів виконавчого комітету сільської ради, депутати сільської  ради  та  т.в.о. старост.

Тренінг відбувся в рамках Програми « Децентралізація приносить кращі результати та ефективність(DOBRE), ЩО виконується міжнародною організацією Глобал Комьюнітіз (Global Communities) та фінансується Агенством США з міжнародного розвитку (UASID) ».

У ході лекції тренер Віталій Загайний ознайомив присутніх з розділами :

• Соцальний проект та проеткне мислення. Місцеві органи влади, нормативно-правові акти локальної дії. Теорія публічних послуг, правова база їх надання, ЦНАП, реєстр адмінпослуг, технологічна та інформаційна картки послуг;
  • Контроль за якістю надання адміністративних послуг: методи та інструменти громадського монітиронгу.

Під час практичної частини присутні  обговорили та представили своє бачення дослідження реєстру послуг конкретного ОМС, аналіз технологічної, інформаційної картки адміністративної послуги, аналіз якості надання адміністративної послуги на підставі технологічної, інформаційної карток та практики її надання.

В завершення заходу присутні подякували тренеру  за змістовну на корисну інформацію, котру найближчим часом будуть втілювати в життя для розвитку та покращення життя громади.